Villa Oleander op Kreta ligt op een heuvel, zeer dicht bij de zee en de stad Chania. Met zijn royale ruimtes, prachtige voorzieningen en zijn veelzijdige karakter dat geschikt is voor alle leeftijden, is deze accommodatie een ideale keuze voor grote familiebijeenkomsten of grotere groepen die willen genieten van een onvergetelijke zomerervaring en het beste dat het eiland te bieden heeft. Er is een gemakkelijke toegang tot de vele stranden in de omgeving en het is een prachtige omgeving om te ontspannen en te zonnebaden bij het zwembad.
Het is gelegen op het schiereiland Akrotiri, op slechts 7,8 km van de stad Chania. Samengesteld uit twee onafhankelijke eenheden, die plaats bieden aan maximaal 14 personen. De villa bestaat uit 7 slaapkamers en 4 badkamers.
Villa Oleander is zorgvuldig ontworpen om gasten te verwennen met alle comfort en een nauwgezette smaak, evenals geautomatiseerde technologie die de algehele woonervaring vereenvoudigt en aan al uw wensen voldoet. Een zorgvuldige mix tussen modern en traditioneel levert verfijnde resultaten op en creëert een altijd stijlvolle fusie. De aandacht voor detail is opvallend en consistent in het hele pand.
Buiten ontvouwt de zomer zich op zijn best: een prachtige openluchtomgeving uitgerust met een prachtig zwembad met zoutwatersystemen, een prachtige barbecueplaats en een eethoek in de schaduw van een pergola.
De villa is omgeven door een grote tuin met veel olijfbomen, aromatische kruiden en bloemen.
Er is een toeslag van 600 euro voor de zwembadverwarming (weektarief). Ter plaatse contant te voldoen.
Dagelijkse schoonmaakservice (behalve op zondag)
handdoeken- en linnenwissel twee keer per week, energiekosten, centrale individueel bediende
airconditioning, tuinonderhoud, zwembadonderhoud,
wifi in alle interieurs en in het zwembadgebied, welkomstmand.
Reacties
Meer